تلفن : 02188103365 - 02188107221

کلاس های آموزشی

در پی رسالت علمی آموزشی شرکت آرمان طبیعت سبز پویا سعی خود را برای ایجاد پلی بین اساتید مجرب دانش جراحی ایمپلنت و تکنیک های پروتز و دندانپزشکان محترمی که علاقمند به افزایش توانایی های خود دارند باشد .
اساتید با دانش و با تجربه مجموعه آرمان به شکلی اصولی و طبقه بندی شده مبانی اولیه و مطالب پیشرفته را برایتان ارائه می دهند و در جراحی های زنده و کار بر روی ماکت های آموزشی توانایی های عملی شما را نیز افزایش خواهند داد .
این فرصتی است برای شما سروران گرامی که بتوانید مهارتهای جراحی خود را برای دندانپزشکی ایمپلنت ارتقا دهید و دانش خود را از دستکاری بافتهای سخت و نرم برای قرار دادن ایمپلنت بهبود دهید.
موضوعاتی که در نظرسنجی های به عمل آمده از شما سروارن گرامی که بیشتر مورد استقبال بوده و همینطور تایید اساتید امر را نیز به همراه داشته شامل موارد ذیل می شود که تلاش داریم در کلاس ها به آن ها بپردازیم :

 

Advanced lecture, Live Surgery, & Hands on
ㆍ Panorama tracing
ㆍ Surgical practice with model
ㆍ Socket lifting & sinus grafting 1
ㆍ Socket lifting & sinus grafting 2
ㆍ Bone graft with block
ㆍ flap design & suture technique
ㆍ Soft tissue management
ㆍ GBR technique

about us

"Arman Group" is working with a bright and clear vision to achieve the high goal in the medical and dentistry sector, which also provides high-quality products and services to the respectable medical and dental community of Iran. The Arman Group, with a dynamic, young and experienced team of sales and marketing department, analyzes the needs of the Iranian dentistry community in the field of dental equipment, in order to always be present in high-quality doctors in the shortest possible time and with the highest possible quality.

contact us

  • Unit 2, No 18, Alley 9, Khalid Islamboli Street (Vozara), Tehran
  • 021-88103365
  • 021-88107221
  • info@atspco.com

our address

Please publish modules in offcanvas position.