تلفن : 02188103365 - 02188107221

درباره ما

درباره ما

گروه آرمان با چشم اندازی روشن و شفاف جهت نیل به هدفی والا در بخش پزشکی و دندانپزشکی که آن هم ارائه محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت قابل رقابت به جامعه محترم پزشکی  و دندانپزشکی ایران است ، تلاش می نماید .

با توجه به سطح بالای علمی کشور جمهوری اسلامی ایران در زمینه پزشکی و دندانپزشکی،  این رسالت بیش از پیش احساس می گردد که کالاهای عرضه شده به پزشکان محترم دارای استانداردهای بالا و همچنین جدیدترین نوع آوریها باشند. گروه آرمان در راستای این هدف با کادری مجرب و متبحر در زمینه R&D و توسعه بازار جدیدترین نوع اوریهای صنعت پزشکی و دندان پزشکی را بررسی و به جامعه محترم پزشکان سرزمین عزیزمان ایران معرفی و ارائه می نماید. بدیهی است در این امر گروه ارمان نیازمند پیشنهادات شما اساتید محترم علم پزشکی و دندانپزشکی بوده و با آرمان ایران، کشوری فراسوی علم  به این مهم دست خواهد یافت .

گروه آرمان در بخش بازاریابی با کادری پویا , جوان و آزموده به تجزینه و تحلیل بازار هدف خود که آنهم تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی میباشد پرداخته و با حمایت های علمی و عملی در خدمت پزشکان محترم می باشد.

گروه  آرمان با رعایت استانداردهای بین المللی در زمینه رضایت مشتری و با کمک تجربه دیرینه خود فعالیت خود را در زمینه دندانپزشکی شروع نموده و با افتخار کمپانی MEDIMECCA سازنده برتر ایمپلنت دندانی در کشور کره با سابقه ای طولانی و درخشان بعنوان تولید کننده OEM برای برندهای معظمی همچون OSSTEM, DENTIS, DENTIUM ,NEO, EBI  از کشور کره جنوبی و برند Biothread Denatal implant system میامی – فلوریدا – آمریکا ، را به دندان پزشکان محترم معرفی می نماید.

در آخر گروه آرمان با ارائه محصولاتی مطابق با استانداردهای جهانی و کنترل دقیق بروی کیفیت محصولات خود در خدمت شما اساتید بوده و رضایت شما برای این مجموعه ارزشمند بوده و آنرا ارج می نهد.

about us

"Arman Group" is working with a bright and clear vision to achieve the high goal in the medical and dentistry sector, which also provides high-quality products and services to the respectable medical and dental community of Iran. The Arman Group, with a dynamic, young and experienced team of sales and marketing department, analyzes the needs of the Iranian dentistry community in the field of dental equipment, in order to always be present in high-quality doctors in the shortest possible time and with the highest possible quality.

contact us

  • Unit 2, No 18, Alley 9, Khalid Islamboli Street (Vozara), Tehran
  • 021-88103365
  • 021-88107221
  • info@atspco.com

our address

Please publish modules in offcanvas position.