تلفن : 02188103365 - 02188107221

آرمان طبیعت سبز پویا

با توجه به سطح بالای علمی کشور جمهوری اسلامی ایران در زمینه پزشکی و دندانپزشکی، این رسالت بیش از پیش احساس می گردد که کالاهای عرضه شده به پزشکان محترم دارای استانداردهای بالا و همچنین جدیدترین نوع آوریها باشند.
گروه آرمان در راستای این هدف با کادری مجرب و متبحر در زمینه R&D و توسعه بازار جدیدترین نوع اوریهای صنعت پزشکی و دندان پزشکی را بررسی و به جامعه محترم پزشکان سرزمین عزیزمان ایران معرفی و ارائه می نماید.
بدیهی است در این امر گروه ارمان نیازمند پیشنهادات شما اساتید محترم علم پزشکی و دندانپزشکی بوده و با آرمان ایران، کشوری فراسوی علم به این مهم دست خواهد یافت .

 

خبرهای ویژه

با این تجویزها معمولا مشکل برطرف می شود. اما این، یکی از راه های رفع مشکل است که عوارض هم دارد.با تغذیه مناسب می توان بدون عارضه جانبی، مانند اعتیاد به مصرف دارو، به ویژه داروهای آرامبخش، مشکل را برطرف کرد. وقتی حوصله و اعصاب نداریم، هر صدایی، حتی صدای موسیقی ملایم،,می شود سوهان روح! فرض کنید در این شرایط یک نفر برای رفع مشکل عصبی ما، موسیقی جیغ و پرسروصدایی بگذارد .

استراس و عصبانیت می شویم نیز حکم شنیدن موسیقی پرسروصدای جیغ مانند را دارد! این خوراکی های جیغ را بشناسیم.لبنیات پرچرب: از آنجا که گاهی سردردهای عصبی، به سردردهای میگرنی شباهت دارند، بنابراین خوردن لبنیات پرچرب در این شرایط، باعث تشدید علائم می شود., دلیل آن هم تجمع اسیدهای آمینه در رگ ها به دلیل کند شدن هضم و جذب آنهاست. با تجمع اسیدهای آمینه در رگ های خونی، به ویژه رگ های خونی مرتبط به سیستم عصبی، سردرد تشدید می شود.کافئین ها: خوردن چای و قهوه باعث رفع خستگی و درمان سردرد ناشی از خستگی می شود..

درباره ما

“گروه آرمان” با چشم اندازي روشن و شفاف جهت نيل به هدفي والا در بخش پزشكي و دندانپزشكي كه آن هم ارائه  محصولات و خدماتي با كيفيت بالا به جامعه محترم پزشكي و دندانپزشكي ايران است ، تلاش مي نمايد. “گروه آرمان” با كادري پويا، جوان و آزموده در بخش فروش و بازاريابي به تجزيه و تحليل نيازهاي جامعه محترم دندانپزشكي ايران در حوزه تجهيزات دندانپزشكي ميپردازد تا همواره در كوتاهترين زمان و با بالاترين كيفيت ممكن، در كناردنداپزشكان گرانقدر حضور داشته باشد.

تماس با ما

  • تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، کوچه 9، پلاک 18، طبقه دوم
  • 021-88103165
  • 021-88107221
  • info@atspco.com

آدرس ما